Full ve HD Kalitesinde Film izle
KATEGORİLER
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
F11 tuşuna basarak tarayıcınızın araç çubuklarını gizleyebilirsiniz.

Hemen Paylaş!
Yorum Yap
Sorun Bildir
[x]
* Sorun çözüldüğünde size haber verilmesini istiyorsanız mail adresinizi belirtiniz.
Çelik Yumruklar Full izle

Filmin Konusu: Filmde; Artık insanların yerine robotların Box yaptığı yakın gelecek zamanı anlatıyor. Hugh Jackman eski bir boksör’dür fakat robotların çıkışı onunda işini elinden almıştır ve oda ilgisini robot dövüşlerine yöneltmiştir. Birgün Hugh Jackman eski karısının öldüğünü ve 11 yaşındaki çocuğunun velayetinin ona verliceğini öğrenir ama bunu istememektedir. Çocuğun teyzesi ise kocası zengin olduğu için ve çocuğa daha iyi bakabileceğini düşündüğü için velayeti kendi üstüne almak istemektedir ve Hugh Jackman çocuğu teyzesinden gizli bir şekilde adama satar ama tatile çıkacakları için hemen almaz. Birgün Hugh Jackman ve oğlu robot çöplüğünde yedek parça ararlarken oğlu hurda bir robot bulur ve onu almak ister. Robot aslında gözüktüğü gibi hurda değildir.
izlefilmhd.com iyi seyirler diler..

Çelik Yumruklar Full izleÇelik Yumruklar Filmini Full izle | Çelik Yumruklar HD izleÇelik Yumruklar Filmini Tek Part izle | Çelik Yumruklar Online izle HD izle Full izle

Filmin İsmi: Çelik Yumruklar ( Real Steel )

Filmin Türü: Film; Bilim Kurgu, Aile, Aksiyon, Dram, Fantastik, Macera türündedir.

Filmin Yapım Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

Filmin Yapım Yılı: 2011

Filmin Oyuncuları: Filmde; Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Kevin Durand, Hope Davis, Anthony Mackie, James Rebhorn, Olga Fonda, David Alan Basche, Robert Herrick, Jahnel Curfman, Antoinette Nikprelaj, Dakota Goyo, Phil Lamarr, Richard Goteri, Karl Yune oynamışlardır.

Filmin Yönetmeni: Filmi Shawn Levy yönetmiştir.

Filmin Yapımcısı: Filmin; Shawn Levy, Susan Montford, Don Murphy isimlerinden oluşan üç kişilik bir yapımcı kadrosu bulunmaktadır.

Filmin Süresi: 2 saat 7 dakika.

Filmin IMDB Puanı:  7.5

Filmin izlefilmHD.com Puanı:  8.5

Çelik Yumruklar Full izle | Çelik Yumruklar Filmini Full izle | Çelik Yumruklar HD izle | Çelik Yumruklar Filmini Tek Part izle | Çelik Yumruklar Online izle HD izle Full izle

YORUM YAPIN